Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Marcinem Margielewskim.

W ramach zbliżającego się Tygodnia Bibliotek, Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna zaprosiła na spotkanie autorskie Marcina Margielewskiego, pisarza, dziennikarza radiowego, prasowego i telewizyjnego.

Przez dziesięć lat podróżował, mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii, Dubaju, Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej, gdzie zdobył inspirację do pisania. Był dyrektorem kreatywnym kilku światowych marek. Autor książek takich jak m.in.: „Jak podrywają szejkowie”, „Byłam arabską stewardesą”, „Zaginione arabskie księżniczki”, „Tajemnice hoteli Dubaju”, „Urodziłam dziecko szejka”, „Porzuciłam islam, muszę umrzeć”, „Wyrwana z piekła talibów”,  „Kłamstwa arabskich szejków” i  innych.

W swoich bestsellerach ukazuje mroczne strony biznesu w krajach arabskich i rozczarowującą tamtejszą rzeczywistość. Przedstawia m.in. wstrząsające, prawdziwe historie Polek, które przeżyły dramaty życia w starciu z arabską kulturą. To autor, który zdobył uznanie wśród naszych czytelników.  Jego książki należą do grupy tych najczęściej wypożyczanych. Wiele tytułów jest dostępna w bibliotece w Wiązownie i filiach w Duchnowie i w Gliniance.

Zachęcamy już teraz do wypożyczania i zapoznania się z literaturą pisarza. Spotkanie z Marcinem Margielewskim odbędzie się 8 maja br.
o godz. 17.00 w bibliotece w Wiązownie przy ul. Kościelnej 41. Na miejscu będzie możliwość zakupu książek z autografem w atrakcyjnej cenie. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Wydarzenie odbędzie się dzięki Dyskusyjnemu Klubowi Książki realizowanemu w ramach projektu Instytutu Książki i będzie przez niego w pełni finansowane.