Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Warsztaty z Michałem Zawadką w szkołach w Wiązownie i Gliniance

Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele w czasach, kiedy wszyscy mają “wywalone” – pod takim tytułem odbyły się dzisiaj warsztaty dla młodzieży, poprowadzone przez Michała Zawadkę, który przyjechał do Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego w Wiązownie oraz do Gimnazjum w Gliniance, na zaproszenie Biblioteki Publicznej Gminy Wiązowna.

Michał Zawadka to mówca inspiracyjno-motywacyjny, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców oraz Toastmasters International, Mistrz Polski Przemówień Publicznych, aktor, dziennikarz, pisarz, autor książek dla dzieci, założyciel wydawnictwa Mind&Dream.  Jego warsztaty, podczas których motywuje młodych ludzi do pogłębiania i zdobywania wiedzy, namawia do rozsądnego gospodarowania własnym czasem oraz  zachęca do pracy nad sobą cieszą się bardzo dużą popularnością w całej Polsce. Trzecioklasiści z gminnych gimnazjów mieli okazję do spotkania z Michałem Zawadką już miesiąc temu, podczas warsztatów zorganizowanych w Woli Karczewskiej. Dzisiaj dołączyli do nich uczniowie klas IV-VI ze Szkoły Podstawowej w Wiązownie oraz gimnazjaliści z klas I-II z Wiązowny, Glinianki i Zakrętu.

Warsztaty w ZSG w Wiązownie
W szkole w Wiązownie
Warsztaty w ZSG w Wiązownie
W szkole w Wiązownie
Warsztaty w ZSG w Wiązownie
W szkole w Wiązownie
W Gliniance
W gimnazjum w Gliniance

Przypominamy, że książki motywacyjne Michała Zawadki są dostępne do wypożyczenia w gminnych bibliotekach w Wiązownie, Duchnowie i Gliniance.

Tekst i foto: Joanna Filimonow