Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Plebiscyt na “Najlepszą bibliotekę w Polsce”

Rusza plebiscyt „Najlepsza biblioteka w Polsce”.  Pomóż naszej bibliotece wygrać pakiety książek.

Plebiscyt organizuje portal Granice.pl. To polski serwis poświęcony literaturze i kulturze, który od ponad 25 lat wspiera czytelnictwo w sieci. Na łamach serwisu tworzonego przez redakcję oraz aktywnych internautów tysiące czytelników codziennie odnajdują recenzje, wywiady, felietony i wiadomości poruszające tematy związane z literaturą, filmem, serialem i popkulturą. Od ponad 15 lat co kwartał redaktorzy i Internauci wyłaniają najciekawsze premiery wydawnicze kolejnych miesięcy w ramach różnych plebiscytów.

Dzięki działalności bibliotek wielu miłośników literatury ma szansę na zapoznanie się z wydawniczymi nowościami, ale także na udział w interesujących spotkaniach autorskich, klubach książki czy aktywnościach kulturalnych. Doceniając istotną rolę bibliotek, serwis Granice.pl postanowił zorganizować plebiscyt tym razem skierowany właśnie do nich – cichych bohaterów życia literackiego.

W ciągu najbliższych miesięcy czytelnicy z całej Polski mogą oddawać głosy na ulubioną bibliotekę w bezpłatnym internetowym głosowaniu. Książnica, która zdobędzie największą liczbę głosów, zyska wyjątkowy tytuł „Najlepszej biblioteki w Polsce”, a także pakiet nowości wydawniczych ufundowany przez partnerów serwisu Granice.pl.

Zgłosiliśmy Bibliotekę Publiczną Gminy Wiązowna do wyścigu o tytuł “Najlepszej biblioteki w Polsce” bo wierzymy, że mamy szansę go zdobyć, a wraz z nim otrzymać książki dla naszych czytelników.

Bardzo liczymy na Wasze głosy, które można oddawać codziennie od 26 lutego do 21 czerwca 2024 roku wchodząc na link:  https://www.granice.pl/biblioteki

    Jak głosować?

  • Każdy czytelnik może zagłosować tylko na jedną bibliotekę dziennie.
  • Głosować można codziennie od 26 lutego do 21 czerwca 2024.
  • Aby oddać głos, należy wpisać miasto, w którym znajduje się wybrana biblioteka, a następnie kliknąć przycisk „Głosuję” obok nazwy wybranej biblioteki.

Zachęcamy Państwa do aktywnego działania i oddawania głosów na naszą bibliotekę.