Razem i Osobno. Spotkanie z pisarzami Ałbeną Grabowską i Danielem Wyszogrodzkim

Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna serdecznie zaprasza na spotkanie z pisarzami Ałbeną Grabowską i Danielem Wyszogrodzkim, jednymi ze współtwórców musicalu “Kopernik”. Wydarzenie odbędzie się 17 października o godz. 18.00 w sali Duchnowskiego Domu Kultury w Duchnowie przy ul. Wspólnej 157.

Nasi goście odsłonią kulisy narodzin musicalu, którego prapremiera odbyła się całkiem niedawno, bo  20 i 21 maja br. we Fromborku. Obecnie na stałe wchodzi do repertuaru Opery Krakowskiej.

W trwającym Roku Mikołaja Kopernika warto być blisko wydarzeń dotyczących naszego wybitnego Polaka i dotknąć twórczości, która w sposób niezwykle szczególny, uwieczni jego postać.

Podczas spotkania odbędzie się premiera książki pt. “Najważniejsze to przeżyć” Ałbeny Grabowskiej. Będzie możliwość zakupienia nowości z autografem autorki oraz wypożyczenia książek.

Zapraszamy.