Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Randka w ciemno z książką.

Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna i filia w Gliniance serdecznie zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w walentynkowej akcji pod hasłem “Randka w ciemno z książką”, która odbędzie się 14 lutego w dniu Święta Zakochanych.

Tego dnia wręczamy swoim bliskim dowody naszej miłości, piszemy romantyczne liściki i obdarowujemy się kwiatami. My też jesteśmy gotowi na wymianę życzliwości z czytelnikami. W naszych bibliotekach przygotowaliśmy walentynkowe, książkowe niespodzianki dla tych, którzy pozwolą się pozytywnie zaskoczyć literaturą i tych, którzy takim upominkiem chcieliby obdarzyć żonę, męża, dzieci, dziadków lub przyjaciół. W tym roku czeka dodatkowa szansa na ubogacenie prezentów.  Na miejscu będzie możliwość zaprojektowania dedykowanej zakładki, która stanie się świetnym bonusem do głównego upominku. Zakładka z dodatkiem uśmiechu i słowami, które wzmacniają więzi z tymi, których kochamy, będzie miłym sposobem na wyrażenie uczuć lub sympatii.

W książkowych niespodziankach czekają na rozpakowanie zmysłowe romanse, ciepłe historie rodzinne w literaturze obyczajowej, książki sensacyjne, interesujące tytuły z dziedziny popularno – naukowej i inne.

“Randka w ciemno z książką” już w najbliższy wtorek 14 lutego tylko w godzinach pracy bibliotek. Zapraszamy.