Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Biblioteka w akcji “Świąteczna Radość Pomagania”

Jak co roku, Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna uczestniczyła w akcji “Świąteczna Radość Pomagania” zorganizowanej przez Urząd Gminy Wiązowna. Tego dnia swoją obecnością wspieraliśmy małą Lenkę z Zakrętu chorującą na mukowiscydozę.  Stoisko biblioteki przybliżało swoją dekoracją atmosferę baśniowej Krainy Lodu w nawiązaniu do książek Disneya. Miało  zachęcić szczególnie rodziny z dziećmi do wspólnego czytania bajek o tematyce zimowej i świątecznej. Quiz pod hasłem “Jak dobrze znasz Krainę Lodu?” spotkał się z dużym zainteresowaniem. Dzieci chętnie odpowiadały na zadawane pytania i zdobywały przygotowane nagrody. Do grona czytelników dołączyły nowe osoby. Karta biblioteczna i książka z biblioteki to najlepszy prezent jaki można sprawić sobie i swojemu dziecku.
Z niedzielnego spotkania i możliwości wypożyczeń skorzystali czytelnicy, którzy grudniowe wieczory pragną spędzić z literaturą.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas w Gminnym Parku Centrum w Wiązownie.
Zapraszamy do odwiedzania naszych placówek w Wiązownie i w Gliniance. Niech staną się przystankiem, pomiędzy grudniowym zabieganiem, kupowaniem prezentów, robieniem zakupów a powrotem do domu. Czytanie nas łączy, dołącz i Ty !