“Przepiszmy To” – zapraszamy do wzięcia udziału w akcji

Z okazji 80. lecia pierwszego wydania “Małego Księcia” Antoine de Saint Exupery,  zapraszamy wszystkich czytelników do wzięcia udziałuw II edycji akcji “Przepiszmy to!”. Organizatorem akcji jest Academy International Wawer, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy
Wawer oraz Warszawski Dom Kaligrafii.

W Bibliotece Publicznej Gminy Wiązowna i w filii w Gliniance już czekają przygotowane karty, różnego rodzaju przedmioty do pisania, do wykonywania zdobień i  ilustracji. Każda osoba biorąca udział w akcji,  sama decyduje jak obszerny tekst chce przepisać i jaką techniką. Chętni mogą podpisać swój fragment lub pozostawić inicjały na marginesie rękopisu.

Zapraszamy do wspólnego przepisywania “Małego Księcia” dzieci, młodzież, dorosłych i naszych seniorów. Zróbmy to razem.
“Przepiszmy To!”

Akacja potrwa do 13 marca 2023 r. Powstałe rękopisy prześlemy na adres Academy International Wawer ul. 27 grudnia 52 w Warszawie Wawer, gdzie zostanie utworzona wystawa wszystkich nadesłanych prac.