Spotkanie autorskie z Elżbietą Krajewską

W lokalu Gminnego Ośrodka Kultury w Wiązownie odbyło się spotkanie autorskie z Elżbietą Krajewską, z wykształcenia psychoanalitykiem, z doświadczenia terapeutą. Autorka gra na gongach i instrumentach etnicznych. Organizuje koncerty wplatając w nie poezję.
Dotychczas autorka wydała 5 tomików: „Wypadłam z ram”, „Zataczam krąg”, „Pomiędzy słowami”, „Ślad pocałunków”, „Zamieniam się w słowa”. W 2022 r. wydała książkę „Z dna szuflady”, w której zamieszczony jest również tomik poezji „W zmiętych sukienkach zapomnienia”.

W jednym z tomików poezji pt. “Zamieniam się w słowa”, w jednym z wierszy autorka pisze o zmienności i niepewności, która jest naturą tego świata, w jakim żyjemy. Czytając Jej wiersze, mamy szansę odnaleźć sens w tym chaosie. Warto się nad nimi pochylić.

Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna była współorganizatorem wydarzenia.