Noc Bibliotek 2022 w bibliotece w Wiązownie

30 września w najbliższy piątek Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat na wyjątkowy wieczór z okazji ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek.  W programie spotkania odbędą się warsztaty z tworzenia książki i kaligrafii oraz projekcja filmu pt. “Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza tajemnica.” To familijny film przygodowy o parze młodych detektywów, ekranizacja popularnej serii książek dla dzieci Martina Widmarka, ilustrowanych przez Helenę Willis: Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązują zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy rodziców o zgłaszanie udziału swoich dzieci w spotkaniu osobiście do biblioteki w Wiązownie ul. Kościelna 41 lub telefonicznie pod nr telefonu 22 789 01 46 w godzinach pracy placówki.