Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Dzień Kobiet w bibliotece

8 marca przypada Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna wraz z filiami w Gliniance i w Duchnowie serdecznie zaprasza do wspólnego świętowania z biblioteką.

Na czytelniczki, które nas odwiedzą, czeka ciekawa propozycja biografii kobiet pięknych, mądrych, odważnych, nieustraszonych i walczących wojowniczek. Tematyka kobiecej literatury jest bardzo zróżnicowana, pełna osobistych wspomnień z różnych okresów życia, inspiracji do zmiany stylu bycia, pełna świadectw i spisanych doświadczeń zawodowych. Czasem pełna humoru i przepełniona optymizmem, a czasem przekazująca dramaturgię indywidualnych przeżyć, z zaskakującym wnioskiem na koniec. Książki jak kobiety są różne i wyjątkowe. Warto po nie sięgać, aby znaleźć coś dla siebie.

Dla ułatwienia wyboru w bibliotekach przygotowałyśmy książkowe wystawki, które mamy nadzieję, będą “wodzić na pokuszenie” tytułami nie tylko Panie.

Wszystkim Paniom życzymy, aby znajdowały czas dla siebie, miały w sobie poczucie piękna i akceptacji. Życzymy towarzyszącego codzienności uśmiechu na twarzy i pewności siebie w realizacji swoich kobiecych marzeń. Wszystkiego najlepszego !