Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Randka w ciemno z książką i różą

14 luty to dzień, w którym wiele mówimy o miłości, przeżywamy miłość, szukamy miłości i wzdychamy marząc o miłości. Wszystko za sprawą świętego Walentego, który jest patronem tego dnia i wszystkich zakochanych.

My również w naszych bibliotekach celebrujemy miłość, a dokładnie miłość do książek. Wszystkie Panie i Panów serdecznie zachęcamy do wejścia w nowy “literacki związek”, pełny przygody, emocji, niespodzianki i atrakcyjnych wrażeń.  Wystarczy się odważyć, sięgnąć i przeżyć wyjątkowy książkowy romans, który wyznaczy szersze horyzonty lub nową drogę do wyjścia poza czytelnicze przyzwyczajenia. Wszystkich nieśmiałych, którym brakuje odwagi, by poszukać swojej przygody w bibliotece gwarantujemy pomoc, życzliwą radę i pomysł. Czasami szczęściu trzeba też pomóc, zatem wszyscy przyjaciele i rodzino, tych którzy nie czytają –  do dzieła. Macie nasze wsparcie.


Drogie Panie przyjdźcie tego dnia po książki walentynkowe dla swoich mężczyzn do biblioteki w Wiązownie, w Gliniance i w Duchnowie. Szanowni Panowie to niebywała okazja, by zaskoczyć pozytywnie kobiety w Waszych domach. Podarujcie im róże i koniecznie walentynkową niespodziankę, które czekają w naszych bibliotekach. Wszyscy wiemy, że MIŁOŚĆ MA RÓŻNE OBLICZA, dlatego nasza walentynkowa propozycja “Randki z książką i różą” jest bardzo zróżnicowana gatunkowo. Nie zdradzimy już nic więcej. Bądźcie z nami w najbliższy poniedziałek.

Tekst: Dorota Bortkiewicz