Miejsce za miejscem podróże małe i duże

Każda podróż, czy mała, czy duża zawsze odkrywa jakieś nowe miejsce, w którym warto się zatrzymać choć na chwilę. O tym nie trzeba przekonywać Michała Szulima, pisarza, podróżnika, dziennikarza, muzyka, którego droga zaprowadziła dziś niespodziewanie prosto do naszej biblioteki w Wiązownie. To człowiek pełny pasji do przygody w drodze z książką w dłoni. Korzystając z okazji z radością przedstawiamy dwie książki podróżnicze autorstwa Michała Szulima pt. “Miejsce za miejscem podróże małe i duże” oraz “Miejsce za miejscem czyli podróży małych i dużych ciąg dalszy”. Autor, w formie felietonów napisanych z dużym poczuciem humoru i sporą dawką autoironii, zabierze czytelnika w podróż do miejsc, które na długo zapamięta.

Czytelniku! “Będziesz wędrować wąskimi uliczkami orientalnego bazaru, spędzisz noc w piekielnym hotelu w Jerozolimie w towarzystwie martwego Łazarza, spróbujesz ulicznego jedzenia w Bangkoku oraz lokalnego bimbru w Gruzji, zafałszujesz nieco przy bieszczadzkim ognisku, wręczysz łapówkę na Madagaskarze i …”.

Książki z autografem wzbogacą księgozbiór w bibliotece w Wiązownie.