Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Razem pomóżmy małym bibliotekom

Wspomóż biblioteki i ich małych czytelników. Przynieś przeczytane przez Twoje dzieci książki do naszych bibliotek w Wiązownie, Gliniance i Duchnowie.

Od 2.11 do 30.11 w bibliotekach czekają specjalnie oznaczone kartony Kinder. Zostaw książki dla dzieci w wieku od 2-14 lat do wspólnego czytania, z których wyrosły już Twoje dzieci, a Kinder razem z wydawnictwem Znak dołoży nowe książki i przekaże małym bibliotekom, w których brakuje książek do wspólnego czytania. Książki powinny być w dobrym stanie uwzględniając ich normalne zużycie, a w szczególności powinny być kompletne oraz nieporozrywane. Niezależnie od książek zebranych przez Biblioteki, Organizator przekaże małym bibliotekom szkolnym i publicznym dodatkowe książki partnera Akcji –wydawnictwa ZNAK, o wartości 10.000 zł.

Wszyscy, którzy przyniosą książki otrzymają dyplom oraz zakładkę do książki z logo organizatora.

Każda z Bibliotek biorących udział w Akcji otrzyma nagrody rzeczowe w postaci małych puf wraz z zestawem książek wydawnictwa ZNAK z dedykacjami autorów będących Ambasadorami Kinder o łącznej wartości jednostkowej 300 zł (słownie: trzysta złotych). Nagrody rzeczowe wydane zostaną przez Organizatora w terminie do dnia 31 grudnia 2020 r. za pośrednictwem przesyłki kurierskiej.

Pięć Bibliotek, które jako pierwsze przekażą Organizatorowi pełne kartony zebranych książek, otrzyma nagrodę w postaci spotkania autorskiego w siedzibie Biblioteki, w którym uczestniczyć będzie autor będący Ambasadorem Kinder. Wartość jednostkowa nagrody w postaci organizacji spotkania autorskiego wynosi 4.000 zł (słownie: cztery tysiące złotych).

Akcja trwa do 30 listopada.

Razem możemy sprawić radość – bo czytanie to kochanie!