Szlachetna Paczka w gminie Wiązowna

Szanowni Państwo,

zachęcamy do aktywnego włączenia się w zbiórkę w ramach akcji “Szlachetna Paczka”.

W tym roku wsparcie otrzyma rodzina z Otwocka ( w związku z brakiem w bazie rodzin z naszej gminy ).

Zbiórkę prowadzimy od 22.11.2018 r. do 05.12.2018 r.

Dary rzeczowe zbierane będą  w Urzędzie Gminy Wiązowna, w placówkach oświatowych na terenie gminy, GOK, Bibliotekach w Wiązownie, Gliniance i Duchnowie.

Rzeczy potrzebne rodzinie:

• Środki czystości w tym: proszki do prania, płyn do mycia naczyń, mydło/żele w płynie, pasta do zębów, płyny czyszczące, szampon, szczoteczka do zębów, chusteczki nawilżone, itp.
  • Żywność trwała: herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne i rybne, kawa, makaron, olej, ryż, mąka, dżemy, warzywa w puszkach, itp.
  • Koce, poszewki na pościel (140×200), ręczniki (duże), poduszki (70×80), kołdry (140×200).

Prowadzona jest również zbiórka pieniężna, która potrwa do 05.12.2018 r. Wpłat można dokonać w Urzędzie Gminy w pok. 207/ II piętro.