Warsztaty komputerowe bibliotece w Gliniance

27 października w bibliotece w Gliniance odbyły się warsztaty komputerowe dla uczniów w ramach projektu „BANK”. Projekt ten dedykowany jest młodzieży

w wieku 15-20 lat – z terenu gminy Wiązowna. Jego celem jest szkolenie młodych ludzi w dziedzinie przedsiębiorczości, innowacji i edukacji nieformalnej. Projekt obejmuje cykl spotkań edukacyjnych z młodzieżą prowadzonych przez Fundację Mladiinfo Poland.

W bibliotece Pan Grzegorz Szczygielski poprowadził zajęcia teoretyczne i praktyczne z elektryki i elektroniki. Uczestnicy warsztatów zmontowali układy na płytce stykowej i poszerzyli swoje wiadomości o rezystorach. Takie zajęcia stanowią bardzo dobrą okazję do pogłębiania swojej wiedzy i umiejętności praktycznych.

Tekst i foto

Dorota Milewska