NOWOCZESNY SPRZĘT W NASZYCH BIBLIOTEKACH

Podążając w kierunku rozwoju naszych placówek zakupiliśmy: 5 zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem oraz pakietem graficznym Corel Draw Graphics Suite 2017 Edu), laptop Dell Vostro, dwa urządzenia wielofunkcyjne (laserowe drukarko-kopiarko-skanery) oraz czytniki kodów 3D. Dzięki czytnikom 3D możliwe jest sczytanie karty bibliotecznej ze smartphona. Wystarczy ściągnąć na telefon jedną z dostępnych na rynku aplikacji do przechowywania kart lojalnościowych w wirtualnym portfelu.

Mamy nadzieję, że nowy sprzęt komputerowy służył będzie jeszcze efektywniejszemu zdobywaniu wiedzy przez czytelników oraz znacznie podniesie standard naszych bibliotek.

Czytnik kodów 3D to dzięki temu urządzeniu sczytamy wasze karty biblioteczne z telefonów