Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Miłość niejedno ma imię… – Monika Sawicka w Wiązownie

W poniedziałkowy wieczór, 13 lutego o godz. 18.00 w Wiązownie odbyło się spotkanie autorskie z Moniką Sawicką, autorką książek dla kobiet takich jak: “Kruchość porcelany”, “Demi sec”, “Mimo wszystko”, “Serwantka”, “Siedem kolorów tęczy”, “Kolejność uczuć”, “Gra wstępna”, “Szeptem”, “M do kwadratu”, “Przed oczami”. Książki te są odzwierciedleniem naszego życia, pokazują je takim jakie jest.

Uczestnicy spotkania z zaciekawieniem wysłuchali   opowieści o relacjach między kobietami i mężczyznami, o ich toksycznych związkach, o radościach I smutkach. Autorka mówiła , jak ważna w życiu każdego człowieka jest miłość, która działa jak narkotyk, jest siłą napędową każdego z nas. Podkreśliła jak bardzo istotne jest dowartościowywać swoje dzieci czy wnuki. Spotkanie wywołało wśród uczestników wiele pozytywnych emocji i wzruszeń. Na zakończenie można było nabyć książki z  dedykacją i autografem.

Spotkanie to było okazją do rozpoczęcia akcji z okazji Walentynek „Randka w ciemno z książką”, a głównym jej celem była popularyzacja czytelnictwa w wśród lokalnej społeczności. Zabawa polegała na wypożyczeniu zapakowanej książki bez możliwości podejrzenia jaka pozycja jest w środku. Uczestnicy bardzo chętnie włączyli się w zabawę i z radością wypożyczyli przygotowane książki niespodzianki .

 

Monika Sawicka w Wiązownie

Monika Sawicka w Wiązownie

Monika Sawicka w Wiązownie

Monika Sawicka w Wiązownie

Monika Sawicka w Wiązownie

Tekst i foto: Teresa Naperty

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teresa Naperty