Ferie Blisko Domu z Biblioteką w Duchnowie

Mamy ferie, z tej okazji w środę 15 lutego o godz. 16:30 w Bibliotece Publicznej w Duchnowie odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci.

Nasze zimowe spotkanie rozpoczęliśmy od czytania na głos książki dla dzieci, które zainspirowane wysłuchaną historią stworzyły przepiękne bajkowe postacie. Za pomocą farb i pędzli powstały cudowne kolorowe prace. Celem zajęć było stymulowanie dzieci do twórczości  poprzez rozbudzenie w nich wyobraźni plastycznej. Taka zabawa rozwija zdolności manualne, a także pozwala odkryć ukryte talenty u dzieci. Wszyscy pięknie się bawili, a uśmiechnięte buzie dzieci pokazały wszystkim że ferie w bibliotece wcale nie muszą być nudne. Zapraszamy do odwiedzania naszych placówek z dziećmi, gdyż może się okazać że nie tylko pożytecznie spędzimy czas z ciekawą książką, ale także nasze pociechy spotkają rówieśników i świetna zabawę.

Ferie z biblioteką w Duchnowie

Tekst i foto: Irena Rosińska