Kopciuszek – Teatr „Urwis”

14 grudnia bibliotekę w Wiązownie odwiedził Teatr „Urwis” z Krakowa ,który przedstawił interaktywny spektakl dla dzieci „Kopciuszek”. Na przedstawienie przybyła grupa najmłodszych klas ze szkoły podstawowej z Wiązowny. Dynamiczna i profesjonalna gra aktorów, kolorowe stroje i piękne dekoracje sprawiły, że teatrzyk bardzo podobał się małym widzom i wzbudził duże zainteresowanie. Dostarczył dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń i dobrego humoru, a przesłaniem tej pięknej opowieści były słowa Kopciuszka, „żebyśmy nie bali się marzyć i spełniać te marzenia”.

2

Tego samego dnia w naszej bibliotece odbyły się również zajęcia literacko-plastyczne z udziałem dzieci ze szkoły podstawowej z Malcanowa. Zajęcia poprowadził poeta Pan Andrzej Krzysztof Malesa, który przybliżył dzieciom zawód poety, opowiedział o swojej twórczości, przeczytał wiersz na podstawie którego dzieci wykonały prace plastyczne.

3

4

5

kopciuszek1

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy do biblioteki.

Tekst i foto:Teresa Naperty

kontakt@bibliotekawiazowna.pl