Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Chcę być kimś! Warsztaty z Michałem Zawadką

Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna uzyskała dotację z Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na działalność w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.
Cykl wydarzeń w ramach tego projektu rozpoczął się 8 listopada w Domu Kultury „Nad Świdrem” w Woli Karczewskiej. Spotkanie miało na celu przybliżenie młodzieży, jak radzić sobie z presją grupy, jak wybierać własną drogę do osiągnięcia celu, cierpliwie i wytrwale dążyć do spełnienia marzeń. Uświadomiło również wszystkim uczestnikom jak wiele w naszym życiu może zmienić zmiana podejścia od „oceniania” do „doceniania” .
W warsztatach pt. “Chcę być kimś! Czyli jak osiągać cele, w czasach gdy wszyscy dookoła mają “wywalone” uczestniczyli gimnazjaliści z Glinianki, Wiązowny i Zakrętu. Prowadzącym był Michał Zawadka – autor książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży, mówca inspiracyjno-motywacyjny, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców oraz Toastmasters International.

1

Prelegent niestandardowym podejściem do tematu zjednał sobie wszystkich zgromadzonych. Intrygował, wzruszał i prowokował do dyskusji poruszając problemy trudne, ale wyjątkowo bliskie współczesnej młodzieży.

Tekst i foto: MK