Piknik WiązLove z Biblioteką

18 czerwca w naszej gminie odbył się Piknik Rodzinny WiązLove. Była to dla biblioteki wspaniała okazja do promocji książek i popularyzacji czytelnictwa. Podczas pikniku Wójt Gminy Janusz Budny wręczył nagrody laureatom konkursu na plakat „Hasło  promujące bibliotekę”. Nagrody za uczestnictwo w konkursie można było odebrać na stoisku biblioteki, które cieszyło się dużym  zainteresowaniem. Wyeksponowane  zostały wszystkie prace konkursowe, a kolorowe, bogato ilustrowane książki  przyciągały  oczy  zarówno  dzieci jak i dorosłych. Atrakcją dla milusińskich były kolorowe kukurydziane chrupki nie do jedzenia, a do zabawy. Wystarczyło tylko namoczyć chrupkę w wilgotnej gąbce, przykleić do niej  następną i powstawały piękne kwiatki, ludziki, zwierzątka. Dzieci świetnie się bawiły, a nam dostarczyły wiele radości tym, że na naszym stoisku  wesoło i twórczo spędziły czas. Pod hasłem „Załóż kartę swojemu dziecku” zapisanych zostało do biblioteki dziewięciu  nowych czytelników.

Laureatom  i uczestnikom konkursu  gratulujemy!!!
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i zapraszamy za rok.

WiązLove 2016