Odwiedziny pierwszoklasistów w Bibliotece Publicznej w Gliniance

16 października br. Bibliotekę Publiczną w Gliniance odwiedziła kl. Ia ze swoją wychowawczynią p. Wandą Witkowską. Dzieci zwiedziły bibliotekę, oglądały książki.  Poznały działy biblioteczne. Następnie bardzo grzecznie wysłuchały opowiadania ”Kolorowe bukiety” z utworu Miry Jaworczakowej pt. ”Jacek, Wacek i Pankracek”.

Nawiązując do treści przeczytanego opowiadania, dzieci z entuzjazmem przytaczały historie o swoich spotkaniach z jeżem. Zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia. Przed wyjściem na pożegnanie, zaśpiewały piękne piosenki, których nauczyły się na ślubowanie pierwszoklasistów.
Miejmy nadzieję, że to spotkanie, które przebiegło w tak miłej i wesołej atmosferze, zachęci uczniów do częstego odwiedzania biblioteki.

Dorota Milewska, Maria Drozd