Pipi Wędrowniczka w Duchnowie

15 maja w Bibliotece Publicznej w Duchnowie odbyło się przedstawienie teatralne pt. “Pipi wędrowniczka’” w wykonaniu teatru  Urwis  z Krakowa.
Jest to bajka autorska na podstawie książki “Pipi Langstrump”- szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren. Sympatyczna rudowłosa Pipi, w której postać wcieliła się Malwina Rusów, odkrywa nieznany dla niej świat w poszukiwaniu swojego taty. Jest to pełny  humoru spektakl w którym czynny udział brały również dzieci. Widzowie poznali elementy kultury różnych zakątków świata: między innymi Hawajów, Chin, i Ameryki. Znakomicie w rolę mieszkańców tych krajów wcielił Piotr Zdebski.

Mam nadzieję że wszyscy dobrze się bawili i miło będą wspominać wspólnie spędzony czas. Zachęcam także wszystkich do poznania równie śmiesznych przygód Pipi, które opisane są w książkach.

Marzena Kopka