Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Akcja Biała Wstążka

Już po raz V Urząd Gminy Wiązowna przystępuje do akcji „Biała Wstążka”. W tym rok pod hasłem „Aktywność, nie agresywność”.

Jak co roku organizowany jest konkurs dla dzieci, młodzieży oraz grup. Będziemy wdzięczni za zamieszczenie informacji na Państwa stronach www oraz rozpropagowanie go w mediach społecznościowych.

Regulamin oraz załącznik w załączeniu.

Dużymi krokami zbliża się termin Międzynarodowej Kampanii “Biała wstążka”, angażującej ludzi na całym świecie na rzecz przeciwdziałania przemocy. Od kilku lat włączamy się w tę akcję organizując różnego rodzaju wydarzenia wyrażając swój sprzeciw wobec przemocy. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w V Konkursie #LepiejPrzytul “Aktywność, nie agresywność”. Zgłoś pracę. organizowanym przez Urząd Gminy Wiązowna.

Ogłaszamy konkurs plastyczny w ramach gminnej kampanii “Biała Wstążka” 2023 pod hasłem „Aktywność, nie agresywność”. Prace można składać do 27 listopada w Urzędzie Gminy Wiązowna.

Czy jest sposób na rozładowanie agresji i złości nagromadzonej w człowieku? Oczywiście! Pokażcie nam, jak dzięki aktywności fizycznej można zamienić złe uczucia w dobre. Jak to zrobić? Jak pomóc sobie i innym? Gdzie szukać pomocy? Oto pytania, na które w tym roku spróbujcie odpowiedzieć, przygotowując pracę na konkurs.

Zapraszamy dzieci, młodzież oraz całe rodziny z naszej gminy do udziału. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną samodzielnie wykonaną (dowolnymi technikami) pracę plastyczną w formacie A3 lub A4 w czterech kategoriach:

  • 3 – 5 lat,
  • 6 – 9 lat,
  • 10 – 15 lat,
  • grupa (nie więcej niż pięć osób).

Prace można składać do 27 listopada w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Gminy Wiązowna (ul. Lubelska 59, pon. w godz. 10.00 – 18.00, wt. – pt. 8.00 – 16.00). Regulamin wraz z załącznikiem dostępny jest pod tekstem.

Wyniki konkursu ogłosimy podczas wydarzenia „Wspólne ubieranie choinki”, które odbędzie się 3 grudnia na terenie Gminnego Parku Centrum w Wiązownie.

Konkurs odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Wiązowna.

Więcej informacji na temat konkursu oraz akcji „Biała Wstążka” 2023 udziela Izabela Trzaska, Wydział Spraw Społecznych, tel. 22 512 58 33, e-mail: i.trzaska@wiazowna.pl

REGULAMIN

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY