Zapraszamy na Dzień Gier Planszowych!

Serdecznie zapraszamy do filii Biblioteki w Duchnowie na Dzień Gier Planszowych, który odbędzie się 11 października 2023 r. w godzinach od 16.00 do 18.00.
Nie wszyscy wiedzą, że biblioteka ma spory zasób gier. Pośród innych rozrywek, takich jak czytanie książek, czy oglądanie filmów pozwalają nie tylko odpocząć, ale także zrelaksować się po ciężkim dniu i wzmocnić relacje z bliskimi.
Wspólne spędzanie czasu przy grach doskonale odciąga myśli od codziennych trudności, rozwija wiedzę, ćwiczy wyobraźnię i pozwala spędzać wartościowy czas z innymi ludźmi.
Badania wskazują, że planszówki mają dobroczynny wpływ na ludzki umysł. Są jak prawdziwy sport intelektualny, angażujący kluczowe obszary naszego myślenia. A taki trening mózgu przydaje się osobom w każdym wieku.
Zachęcamy więc i zapraszamy do rozgrywek, które poprowadzi Agnieszka Hernik z Edukido – zajęcia z klockami Wiązowna i okolice