Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Rocio Bonilla – wystawa ilustracji w bibliotekach!

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że jesteśmy w posiadaniu na czas określony przepięknej wystawy pt. “Świat dziecięcych emocji na ilustracjach Rocio Bonilii”.

Wystawa pochodzi z bardzo lubianego przez dzieci i  rodziców Wydawnictwa Mamania i składa się z siedmiu ilustracji.  Przedstawia prace, pochodzące z serii książek Elsy Punset “Nieustraszeni”.

Rocio Bonilla to katalońska autorka i ilustratorka ponad 50 książek dla dzieci. Urodziła się w Barcelonie i tam zdobyła wykształcenie artystyczne i pedagogiczne. Pracowała także jako projektantka graficzna, malarka, nauczycielka. Jako mama trójki dzieci jest bezustannie zachwycona ich wrażliwością i wyjątkowym sposobem patrzenia na świat, którym hojnie dzielą się z innymi.

Książki Wydawnictwa Mamania są dostępne do wypożyczenia w naszych bibliotekach. Zachęcamy do poznawania dziecięcych emocji za pomocą wystawy i inspirowania się książkami w wychowaniu swoich pociech.

Serdecznie zapraszamy do rodzinnego oglądania wystawy, która będzie dostępna w bibliotece w Wiązownie w dniach od 11 do 15 września2023 r., następnie w bibliotece w Duchnowie w dniach od 18 do 29 września 2023 r.