Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Spotkanie DKK w Wiązownie

26 kwietnia w bibliotece w Wiązownie odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Rozmawialiśmy z seniorami m. in. z Dziennego Domu Senior+ w Woli Karczewskiej o książkach napisanych przez Magdalenę Kordel. Pisać zaczęła, by poradzić sobie z trudną przeszłością, ale szybko okazało się, że jej książki stały się balsamem dla duszy tysięcy czytelników. Dzięki temu styl pisarski charakteryzuje się wnikliwością i interesującą fabułą.

Z wielu tytułów, które oferuje biblioteka utworzyliśmy zabawne zdania, np. “W Blasku słońca, nad Uroczyskiem, 48 tygodni czekała Antolka w Wymarzonym domu na Zagubionego Anioła, a Anioł był do wynajęcia” i “A ja na ciebie zaczekam – powiedziała Antolka nad Uroczyskiem w Wymarzonym Domu, spodziewając się Zagubionego Anioła”. To tylko niektóre tytuły z oferty Magdaleny Kordel, po które zapraszamy do biblioteki w Wiązownie, Gliniance i Duchnowie.

Kolejną lekturą będzie książka pt. Całe życie Roberta Seethaler’a. Na kolejne spotkanie zapraszamy już 24 maja o godzinie 10.00, będzie to niezwykła okazja aby poznać osobiście autorkę Magdalenę Kordel.