Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Kalendarz Gminy Wiązowna na 2023 r. Pomóżmy Lence w walce z chorobą!

To pierwszy, jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny projekt – kalendarz Gminy Wiązowna na 2023 r. Tworząc go, Urząd Gminy do współpracy zaprosił mieszkańców gminy. Kalendarz jest limitowany. Można go nabyć w Urzędzie Gminy Wiązowna. Zebrane pieniądze przekazane zostaną na leczenie Lenki z Zakrętu, bohaterki akcji „Świąteczna Radość Pomagania”. Gorąco zachęcamy Państwa do wsparcia tej pomocowej akcji.

Do stworzenia pierwszego, gminnego kalendarza zaproszeni zostali wspaniali mieszkańcy – dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy. Każdy miesiąc poświęcony jest innemu świętu. Osoby, które są na fotografiach, wzięły udział w projekcie całkowicie charytatywnie. Zdjęcia wykonała nasza mieszkanka i fotografka Małgorzata Sosnowska.

Kalendarz można dostać w Biurze Obsługi Mieszkańca codziennie w godzinach pracy urzędu (pon. 10.00 – 18.00, wt. – pt. 8.00 – 16.00) – czeka puszka, do której wrzucamy 30 zł za każą sztukę kalendarza. Pieniądze zostaną przekazane na szczytny cel –  leczenie naszej małej mieszkanki Lenki Dembek z Zakrętu, chorującej na mukowiscydozę. Dziewczynka jest bohaterką naszej akcji „Świąteczna Radość Pomagania”.