Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Nowości książkowe polecają się do czytania

Nieustannie pracujemy nad tym, aby na półkach w bibliotece w Wiązownie i w Gliniance pojawiały się wciąż nowe tytuły książek.  Oferta literatury na rynku wydawniczym jest bardzo szeroka. My wybieramy takie, które są najbardziej poszukiwane, czytane  i sprawiają przyjemność naszym czytelnikom. Jak zawsze dla każdej grupy czytelniczej zakupiłyśmy po kilka nowości.

Trwająca jesień może być naprawdę przyjemna, jeśli połączy się szarość dnia z barwną, optymistyczną historią obyczajową, rodzinnym czytaniem bajkowych opowieści lub książkową przygodą na dobranoc. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi zakupami pachnącymi drukiem.  Wśród nich znajdują się także te, które zamówili nasi czytelnicy. Są na wyciągnięcie ręki dostępne od zaraz. Kryminały, romanse, komiksy, bajki, książki popularnonaukowe i inne polecają się do wypożyczenia oraz przeczytania.

Zachęcamy do korzystania z naszego katalogu online, gdzie można przeglądać i rezerwować wybrane pozycje. Przypominamy, że książki można zamawiać również mailowo i telefonicznie, a następnie odbierać w bibliotece.

Zapraszamy do biblioteki w Wiązownie i w Gliniance.