Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Z książką przy choince

Czy może być coś przyjemniejszego od czytania ciekawej książki przy pachnącej choince w ciepłej rodzinnej atmosferze ?
Do takich niezapomnianych, rodzinnych chwil chcemy wszystkich serdecznie zaprosić, oferując nowości wydawnicze, które czekają na wypożyczenie w naszych bibliotekach.

Nasza zimowa propozycja jest jak zawsze bardzo różnorodna. W księgozbiorze pojawiło się wiele pięknie ilustrowanych książek dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, kryminalno-obyczajowe historie dla dorosłych oraz kilka egzemplarzy dla miłośników literatury z dziedziny popularnonaukowej.  Wybór jest naprawdę duży. Kilka wybranych tytułów przedstawia galeria zdjęciowa. Zachęcamy do zapoznania się.  To ostatni moment, aby przyjść do biblioteki i wypożyczyć książkę na świąteczny czas dla siebie lub najbliższych. Niech wszystkie miłe chwile i rodzinne spotkania dopełnia książka, która wnosi w nasze życie przygodę i sprawia, że nie jesteśmy sami. W książkach z naszych bibliotek nadal można znaleźć miłe słowo, myśl lub życzenia od anonimowego czytelnika, napisane od serca dla serca.

Zapraszamy do biblioteki w Wiązownie, w Gliniance i w Duchnowie.

Zakup książek został dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Tekst: D.B.

Foto: D.B. i M.K.