Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Cyfrowe prezenty dla naszych czytelników

Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna przystąpiła do programu “Empik Go dla bibliotek” i przygotowała, tym samym dla czytelników, kolejną niespodziankę w formie cyfrowych prezentów. Zakupiliśmy pulę kodów na platformie dystrybucyjnej Platon, które będziemy przekazywać chętnym czytelnikom. Kody uprawniają do darmowego 30-dniowego dostępu do aplikacji Empik Go. Będzie można z nich korzystać już od 1 stycznia 2022 r.

Dzięki podjętej współpracy z hurtownią Platon od teraz możecie czytać także online.  Czeka na Was 30 000 e-booków oraz 25 000 audiobooków i podcastów!

Aby wypróbować aplikację za darmo przez 30 dni, należy skontaktować się z biblioteką w Wiązownie, w Gliniance lub w Duchnowie, podać numer swojej karty bibliotecznej i poprosić o wydanie kodu.

Kod trzeba aktywować na stronie internetowej https://www.empik.com/go/biblioteki/kod. Następnie należy zalogować się na swoje konto Empik lub stworzyć nowe, pobrać aplikację Empik Go na urządzenie z systemem iOS lub Android i zalogować się w aplikacji.

Później można się już tylko cieszyć tysiącami tytułów dostępnych w abonamencie w Empik Go korzystając na telefonie, tablecie lub czytniku.