Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Zostań Czytelnikiem, wylosuj prezent!

Zapraszamy 5 grudnia 2021 r. w godz. 12:00-16:00 do udziału  w wydarzeniu pn. „Wspólne Ubieranie Choinki”, które odbędzie się odbędzie się na terenie przy GOK ul. Lubelska 53 w Wiązownie.

Najważniejszym punktem programu podczas wydarzenie będzie inauguracja akcji “Świąteczna radość pomagania”. W tym roku bohaterem jest mieszkaniec Dziechcińca – Dominik Dębski.

Na naszym stoisku będziemy czekać na wszystkich, którzy kochają książki, z nową ofertą, kiermaszem oraz słodkim poczęstunkiem. Przedszkolaki, które w tym dniu zapiszą się do biblioteki, otrzymają książkę gratis i wyjątkowy prezent, które same będą mogły wylosować z pudełka upominkowego. Zainspirowani zbliżającym się Dniem Świętego Mikołaja wspólnie stworzymy kartkę z pozdrowieniami – “Dla św. Mikołaja od dzieci z gminy Wiązowna”.

Dołączając do Świętego Mikołaja również chcemy obdarowywać. Każdy więc, kto chciałby sprawić radość innym i podzielić się książkami może je przynieść w tym dniu na nasze stoisko. Książki rozdamy tym, którzy są spragnieni literackich przygód i odkrywania swojego świata wyobraźni. Zapraszamy wszystkie rodziny do pisania uniwersalnych dedykacji, zachęt książkowych lub życzeń na kartkach pod hasłem “Czytelnik- Czytelnikowi”. Zebrane kartki włożymy do losowo wypożyczanych książek w okresie przedświątecznym.

Zachęcamy do zabawy w aplikacji Kahoot i zagrania w quiz biblioteczny podczas wydarzenia, szczegóły na stoisku.

Do zobaczenia!