Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Noc Bibliotek w bibliotece w Wiązownie!

“Czytanie wzmacnia” – pod takim hasłem  9 października w sobotę w całej Polsce będziemy obchodzić Noc Bibliotek.
Do wspólnej akcji wzmacniania przez czytanie dołączyła również Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna.

Biblioteka jest wyjątkowym miejscem, gdzie w tych trudnych czasach, możemy wspierać się wzajemnie i dzielić się uśmiechem, tym co dobre, odkrywcze, budujące, wychowawcze. Chcemy więc podarować naszym małym czytelnikom i czytelniczkom wzmocnienie wyobraźni, wrażliwości, relacji z drugim człowiekiem i zainteresowania światem książkowym.

Serdecznie zapraszamy 9 października od godz. 17.30 do biblioteki w Wiązownie na Noc Bibliotek. To będzie szczególny wieczór,  który zapowiada się bardzo obiecująco. Wypełni go m.in. spektakl p.t.”Dziadek do orzechów. Historia niezwykła” przedstawiony przez panią Alinę Więckiewicz, aktorkę teatralną i filmową. W rolach głównych wystąpią lalki marionetki z lalką z porcelany. Zaraz po nim przygotowaliśmy warsztaty, podczas których dzieci będą miały możliwość samodzielnego wykonania lalki marionetki. W centralnym punkcie programu weźmiemy udział w transmisji online z uroczystości otwarcia Nocy Bibliotek 2021. Dla małych wielbicieli kina na zakończenie wieczoru zostanie wyświetlony film twórców słynnego biura detektywistycznego Lassego i Mai pt. “Operacja człowiek w czerni”.

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego już teraz warto zarezerwować czas i zgłosić udział dzieci w wydarzeniu.
Czekamy na informacje pod nr tel. 22 789 01 46 w godzinach pracy biblioteki w Wiązownie lub drogą mailową kontakt@bibliotekawiazowna.pl

Mamy nadzieję, że każdy uczestnik wydarzenia zostanie tej nocy umocniony, szczęśliwy i zainspirowany do odważnego poznawania świata.

Do zobaczenia wieczorem w bibliotece. Zapraszamy dzieci od 6 lat.