Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

5 listopada 2021 roku obchodzić będziemy jedno z najsympatyczniejszych świąt – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Bajki, baśnie zarówno te czytane, jak i oglądane, odgrywają ważną rolę w życiu dziecka. Dlatego bajkowi bohaterzy doczekali się swojego święta. Jest to jednocześnie dzień urodzin Walta Disney’a, jednego z najbardziej znanego producenta bajek.

Z tej okazji Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna zaprasza dzieci na przedstawienie teatralne pt. “Jaś i drzewo fasolowe”, realizowane na podstawie baśni angielskiej przez aktorów Studia Teatralnego KRAK-ART z Krakowa. Spektakl, to barwna opowieść, która przybliży młodym widzom atmosferę panującą na wsi. Nauczy również jak ważne w życiu są takie wartości, jak miłość, zdrowie i rodzina.

Serdecznie zachęcamy dzieci i rodziców do czytania bajek i poznawania przygód bajkowych bohaterów. W ten przepiękny świat, rozwijający naszą wyobraźnię, najlepiej wprowadzą książki z naszych bibliotek. Zapraszamy.

Klauzula informacyjna wydarzenia_spektakl ODO