Legimi, e-booki i audiobooki bez limitu!

Szanowni Czytelnicy!

Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna wygenerowała dla Was kolejne kody z dostępem do Legimi.

Dzięki współpracy z platformą LEGIMI oferujemy Państwu bezpłatny dostęp do ponad 60 000 e-booków i audiobooków w tym nowości i największe bestsellery, polskich i zagranicznych autorów.

Aby korzystać z Legimi należy:

• zadzwonić do Biblioteki w Wiązownie, Gliniance lub Duchnowie,  odebrać kod dostępu do platformy Legimi.
  • wejść na stronę www.legimi.pl/mazowieckie i wprowadzić otrzymany kod dostępu
  • założyć darmowe konto w serwisie Legimi
  • pobrać aplikację Legimi na swoje urządzenie (tablet, smartfon, czytnik, komputer) dostępną w Google Play, AppStore, Microsoft Store lub pod adresem: www.legimi.pl/pobierz-legimi
  • zalogować się do aplikacji, wybrać e-book i już czytać bez ograniczeń przez miesiąc.

UWAGA!

Kody udostępniane są bezpłatnie, tylko Czytelnikom Biblioteki.

Liczba kodów jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.