Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Z książką na wakacje!

Nadszedł upragniony czas wakacji! Wszyscy zwalniamy i nabieramy dystansu do pędzącego czasu. Jak nie zmarnować tej krótkiej chwili ciepłego lata ? Jak zatrzymać się na chwilę, by zapamiętać moment wytchnienia i relaksować się bez stresu ? To się uda tylko z książką. Takich spotkań nie zmąci żadna reklama, zła pogoda czy brak prądu. Wystarczy wybrać taką, która odpowiada naszym oczekiwaniom. Taką, która wypełni wieczorną chwilę i da się szybko przeczytać lub taką, którą można zabrać za sobą na urlop i czytać wszędzie w każdej chwili dnia. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęciowej z propozycjami wybranych książek na wakacje. Być może już teraz wpadnie komuś w oko ciekawy tytuł lub zachęci okładka. To tylko część nowości, które polecamy do wypożyczenia. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem centralnym na naszej stronie internetowej. W naszych placówkach w Wiązownie, w Gliniance i w Duchnowie czeka wiele książek, które na pewno Was zaskoczą.

Mamy również propozycję nie do odrzucenia.  Na naszym fanpage na Fb powstaje książkowa galeria zdjęć pod hasłem “Z książką w plenerze”. Jeśli uda Wam się zatracić w lekturze na łonie natury, prosimy o zrobienie zdjęcia z książką na pierwszym planie i nadesłanie na https://www.facebook.com/bibliotekawiazowna

Życzymy wszystkim dorosłym, dzieciom i młodzieży, by książka stała się nierozdzielnym towarzyszem, przyjacielem bez interesu i domownikiem bez naprzykrzania.

Miłej lektury i udanych wakacji!

Tekst i zdjęcia : Dorota Bortkiewicz