Wypożyczanie bezkontaktowe do 4 maja!

Mimo ograniczeń, jest dostęp do zbiorów bibliotecznych!

Zwroty i wypożyczenia materiałów bibliotecznych (książki, audiobooki, gry planszowe) w bibliotece w Wiązownie oraz filii Gliniance i Duchnowie w dn. od    28 marca – 4 maja br. odbywają się przez zwrot do pojemników, które stoją przed wejściem do biblioteki (w godzinach pracy). Wypożyczenia zbiorów bibliotecznych będą możliwe po wcześniejszym zamówieniu poprzez e-mail albo telefon. Zapakowane książki będą czekały do odbioru w pudełkach wystawionych na zewnątrz (w godzinach pracy) po uzgodnieniu godziny odbioru. Wypożyczenia biblioteczne realizowane będą bez bezpośredniego kontaktu między pracownikiem a wypożyczającym.

Biblioteka w Wiązownie – 22 789 01 46, kontakt@bibliotekawiazowna.pl
Biblioteka w Gliniance – 22 789 97 90, glinianka@bibliotekawiazowna.pl
Biblioteka w Duchnowie – 22 780 44 44, duchnów@bibliotekawiazowna.pl
Przypominamy o usłudze „Książka na telefon”, która będzie w realizowana w reżimie sanitarnym.

Dbajcie o siebie i swoich bliskich!