Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Randka w ciemno z książką

To, że miłość ma różne oblicza wiemy wszyscy. Każdy z nas przeżywa ją w najbardziej oryginalny sposób i to jest piękne. Powiedzenie przeciwieństwa się przyciągają wielokrotnie testowały pokolenia, zawsze z tym samym skutkiem. Można śmiało powiedzieć, że świat uczuć jest zbudowany z różnorodności ludzkich serc. Miłością jesteśmy obdarowywani i dajemy ją innym. Kochamy i chcemy być kochani. Za miłością też tęsknimy, wyczekujemy i potrzebujemy jej jak źródła, które ma nasycić nasze pragnienia.

Gdzie szukać ukochanej lub ukochanego ? Czy można zakochać się w nieznajomym z pociągu, jeśli nie zamieniło się z nim ani słowa ? Jak pokochać kogoś kto jest zupełnie inny niż my ? Co stanie się z naszym życiem jeśli zakochamy się w kimś, kto mieszka bardzo daleko ? Ile serc tyle rozterek. Odpowiedzi i inspiracji do miłosnej przygody można szukać w życiu lub w książce.  Na wyjątkowo „emocjonalny” luty przygotowaliśmy w naszych bibliotekach „Stoliczki pełne miłości”.

Zapraszamy wszystkich na niezapomnianą „Randkę w ciemno z książką”. Na czytelników czekają pakiety, w których znajdują się piękne wiersze o miłości i słodki drobiazg.
Wszystkim czytelnikom życzymy niekończącej się miłości. Czytelnikom singlom udanych randek i odnalezienia swojego szczęścia, które może dać tylko miłość.