Książka na wynos!

Drodzy Czytelnicy,
zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii zmuszeni jesteśmy ograniczyć dostęp do biblioteki w Wiązownie oraz w filiach w Gliniance i Duchnowie dla Czytelników w dniach 7.11 – 27.11.2020 r.

Istnieje jednak możliwość zwrotu książek w bibliotece w Wiązownie, Gliniance i Duchnowie do pudełek, które stoją na zewnątrz budynku (w godzinach pracy). Wypożyczenia zbiorów bibliotecznych są możliwe po wcześniejszym zamówieniu poprzez e-mail albo telefon. Zapakowane książki będą czekały do odbioru w pudełkach wystawionych na zewnątrz (w godzinach pracy) po uzgodnieniu godziny odbioru. Wypożyczenia biblioteczne realizowane będą bez bezpośredniego kontaktu między pracownikiem a wypożyczającym.
Zachęcamy również do korzystania z dostępu do platformy Ibuk Libra. Kod dostępu otrzymasz w bibliotece. Zadzwoń!
Biblioteka w Wiązownie – 22 789 01 46, kontakt@bibliotekawiazowna.pl
Biblioteka w Gliniance – 22 789 97 90, glinianka@bibliotekawiazowna.pl
Biblioteka w Duchnowie – 22 780 44 44, duchnów@bibliotekawiazowna.pl
Dbajcie o siebie i swoich bliskich!