Informacja!

Szanowni czytelnicy!
W związku z zapowiedzią zamknięcia instytucji kultury od 7 do 29 listopada 2020 r. informujemy, że trwa ustalanie zakresu zamknięcia bibliotek.
O dalszym funkcjonowaniu Biblioteki poinformujemy po ustaleniu wytycznych dla bibliotek przez Zespól Antykryzysowy przy Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Obecnie wypożyczenia odbywają się przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa zarówno dla Czytelników jak i Bibliotekarzy.
Czytelnicy nie mogą korzystać z wolnego dostępu do książek. Książki można zamawiać telefonicznie (w godzinach pracy placówek), mailowo oraz przez konto w katalogu online.
W trosce o Państwa bezpieczeństwo wypożyczenia odbywają się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Pracownicy i Czytelnicy zobowiązani są do dezynfekcji rąk, zasłaniania ust i nosa, a także zachowania odpowiedniego dystansu wobec innych osób.
W związku z dynamiczną sytuacją, będziemy informować na bieżąco o ewentualnych zmianach.