Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Dary książkowe od czytelników

Biblioteki w Wiązownie, w Gliniance i w Duchnowie mogą się poszczycić niezwykłą ofiarnością ze strony czytelników.  W ostatnich miesiącach trafiła do nas duża ilość książek o różnej tematyce, które ubogacają nasze księgozbiory.  Są to między innymi  książki dla dzieci, kryminały, powieści obyczajowe, popularnonaukowe, romanse, czy też bardzo ciekawe dokumenty historyczne i poradniki.  Wiele egzemplarzy nowych tytułów zostało dokładnie opracowanych i wprowadzonych do katalogów poszczególnych placówek. Tak przygotowane już czekają na półkach na swoich czytelników, którzy z pewnością znajdą wśród nich coś ciekawego dla siebie. Książki prezentowane na zdjęciach to tylko część z przyjętych darów. Mamy nadzieję, że zachęcą wszystkich do odwiedzenia naszych placówkek, wtedy kiedy będzie już to możliwe.

Bardzo się cieszymy, że w naszych bibliotekach obsługujemy na co dzień ludzi, którym zasób biblioteczny nie jest obojętny i potrafią podzielić się tym co posiadają. Takie miłe gesty życzliwości pozostają na zawsze w naszej pamięci, a książki z pewnością służyć będą przez długie lata. Bardzo dziękujemy. Z nowej oferty księgozbioru będziecie mogli korzystać dopiero po oficjalnym otwarciu bibliotek, o czym dowiecie się Państwo z naszej strony internetowej, Facebooka i mediów.
Biblioteka  chętnie przyjmuje dary książkowe od czytelników. W ten sposób poszerza swoją ofertę czytelniczą. Każdy z nas ma na swojej półce książkę, którą przeczytał i po którą być może nie sięgnie.
Tekst i foto D.B.