Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

O kangurach z Seniorami

Kolejne podróżnicze spotkanie w ramach realizowanego nowego cyklu spotkań podróżniczych organizowanego przez Bibliotekę Publiczną Gminy Wiązowna odbyło się w Dziennym Domu “Senior+” w Woli Karczewskiej.

Małgorzata Bobrowska i Karolina Zakrzewska opowiedziały Seniorom o swoich podróżniczych przygodach i wielu spełnionych marzeniach. Przekazały dobrą radę uczestnikom spotkania, że wszystko zależy od tego jak bardzo się chce. Jeśli ktoś mocno pragnie podróżować, to nie trzeba się bać, wszystkie przeszkody tkwią w głowie.

Być może po tak inspirującym spotkaniu wśród Seniorów znajdą się niepokorne dusze, które złamią wszelkie stereotypy i wyruszą w daleką podróż spełniając swoje marzenia, bo przecież marzenia są po to aby je spełniać.

Dzisiejsze spotkanie było wspaniałą okazją do promocji czytelnictwa, w naszych zbiorach znajduje się wiele pozycji o tematyce podróżniczej. Książki te pisane są przez podróżników, pasjonatów przygód i aktywnego stylu życia, mogą stanowić cenne źródło inspiracji do planowanych wypraw, pomogą w odkrywaniu nowych nieznanych miejsc. A tym, którzy nie mogą już podróżować ze względów zdrowotnych książki pomogą przeżyć niezapomnianą przygodę podczas lektury, która mamy nadzieję pozostanie na długo w pamięci i chodź na chwilę pomoże przenieść się w dalekie nieznane miejsca.

Tekst i foto: M.B.