Koncert Charytatywny na rzecz Hani Giepardy!

W imieniu organizatorów zapraszamy w niedzielę, 7 kwietnia, do Hotelu Brant w Majdanie na wielki Koncert charytatywny, organizowany na rzecz Hani Giepardy – mieszkanki naszej gminy.

W wydarzenie włącza się wiele osób m. in. sportowcy, artyści, aktorzy, osoby związane z Gminą. Podczas koncertu będą prowadzone atrakcyjne licytacje.

Na scenie wystąpi zespół No Logo w składzie Adrian “Adi” Łabanowski, Tomasz “Mały” Łabanowski, Kamil “Burza” Burzyński, Marcin “Namiot” Namiotkiewicz, Robert “Konik” Grygucis, Marcin “Bumcol” Karłowicz, Marcin “Pawluk” Pawlukiewicz oraz Marysia Sadowska. Muzycy zaprezentują niezwykły performance muzyczny: Symfonia Małego Miasta.

W programie wydarzenia: Kabaret „Na chwilę”, koncert Gwiazdy Wieczoru Marysi Sadowskiej z zespołem, licytacje, bankiet, koncert Darii Leleń z Przyjaciółmi.

Zapraszamy do zakupu cegiełek upoważniających do wstępu na Koncert. Cegiełki (w cenie 100 zł) są jeszcze dostępne w Gminnym Ośrodku Kultury w Wiązownie oraz w Bibliotekach.

Rezerwacji można dokonywać telefonicznie tel. 22 780 41 79

oraz mailowo: zapisy@gok-wiazowna.pl

(Możliwość zakupu w dniu wydarzenia – prosimy o rezerwację telefoniczną)

Dochód ze sprzedaży cegiełek zostanie przekazany na konto Fundacji „Avalon”, której Hania jest podopieczną.

Info: GOK