Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Darmowe warsztaty. Zapraszamy na szkolenia

Chcesz wiedzieć, co robi twoje dziecko w internecie? Jak prowadzić swój biznes? Jak dbać o finanse lub jak zaistnieć w sieci? Zapisz się na bezpłatne warsztaty!

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia w czterech panelach tematycznych:
− „Rodzic w Internecie”,
− „Mój biznes w sieci”,
− „Moje finanse i transakcje w sieci”,
− „Tworzę własną stronę internetową (blog)”.

Szkolenia kierowane są do mieszkańców gminy Wiązowna powyżej 25 roku życia, chcących zwiększyć swoje umiejętności poruszania się w internecie, w określonej tematyce. Uczestnik szkolenia może wybrać tylko jeden z dostępnych paneli. Szkolenie obejmie w sumie 120 osób.

Szkolenie z „Mojego biznesu w sieci” odbędzie się w trzech grupach. Zajęcia są rozbite na trzy lub cztery spotkania, w sumie to 12 godzin zegarowych. Aktualnie trwają zapisy do I i II grupy:

  • 14, 21 i 28 lutego w Świetlicy Wiejskiej „Pod Jaworem” w Izabeli,
  • 16 i 23 lutego w Świetlicy Wiejskiej w Duchnowie.

Szkolenie z „Moich finansów i transakcji w sieci” odbędzie się w trzech grupach. Zajęcia są rozbite na trzy lub cztery spotkania, w sumie to 12 godzin zegarowych. Aktualnie trwają zapisy do I grupy:

  • 7, 14 i 21 marca w Świetlicy Wiejskiej „Pod Jaworem” w Izabeli.

Szkolenie z „Rodzic w Internecie” odbędzie się w trzech grupach. Zajęcia są rozbite na trzy spotkania, w sumie to 12 godzin zegarowych. Aktualnie trwają zapisy do I grupy:

  • 10, 11 oraz 12 kwietnia Szkoła Podstawowa w Gliniance.

Wstępne terminy szkolenia z „Tworzę własną stronę internetową (blog)” to 27, 28 oraz 29 maja. Miejsce jeszcze nie zostało ustalone.