Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

Zapraszamy!

Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna wraz z filiami włączyła się ogólnopolską kampanię społeczną Fundacji Dbam o Mój Zasięg pod hasłem„IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ!”.
Ideą kampanii jest wspólne kultywowanie jednej z najpiękniejszych tradycji – pisania kartek świątecznych w społeczeństwie, w którym tak ważną rolę odgrywają technologie informacyjno-komunikacyjne.
Uczestnicy warsztatów “Świąteczne Plastykowanie – kartki świąteczne” będą mogli własnoręcznie wykonać kartki świąteczne według swojego autorskiego projektu lub z zaczerpnąć inspiracji z przygotowanych przez nas propozycji. Przy okazji porozmawiamy o książkach – miło spędzając czas!
Dodatkowo otrzymacie kartki przysłane przez Fundację Dbam o Mój Zasięg.

Celem kampanii jest zwrócenie uwagi wszystkich polskich rodzin, jak ważne są bezpośrednie relacje osobiste, szczególna pamięć o członkach swojej rodziny, wspólne spędzanie czasu wolnego, jak również – a może nawet przede wszystkim – kultywowanie tradycji pisania kartek świątecznych.


Zapraszamy! Przyjdź, najlepiej z dziećmi, a jeszcze lepiej z całą rodziną – z babcią, dziadkiem, siostrą, bratem, wujkiem i ciocią – i wspólnie z nami wypisuj i twórz kartki świąteczne.

Zapraszamy na wydarzenia przedświąteczne organizowane w bibliotekach.

Zabierzcie ze sobą małe co nieco
A my przygotujemy pyszną zimową herbatę!

 

Więcej o projekcie : https://idaswieta.com/