Powiększ czcionkę Zmniejsz czcionkę Klawisze dostępności

POCIĄG DO ZDROWIA

Ośrodek Zdrowia w Wiązownie wraz z partnerami: Gminnym Centrum Wolontariatu, Biblioteką Publiczną Gminy Wiązowna, Gminnym Ośrodkiem Kultury w Wiązownie, „Stacja Muzeum” zapraszają na Piknik „Pociąg do Zdrowia”,  22 września 2018 r. na placu przy Ośrodku Zdrowia w Wiązownie ul. Lubelska 36. 

W programie wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych min.: pogotowie czytelnicze, prezentacja księgozbioru Biblioteki, malowanie twarzy, warsztaty kreatywno – artystyczne, makiety pociągów, puzzle oraz klocki wielkogabarytowe, balonowe ZOO, warsztaty modelarskie, zabawy z animatorami i wolontariuszami. Nie zabraknie konkursu wiedzy „Kultura w Gminie Wiązowna”. Nagrodą są vouchery na zajęcia organizowane przez GOK.  Program pikniku zostanie wzbogacony przez wystawę organizowaną w ramach projektu  “Wagon kultury” przygotowany przez Stację Muzeum. Jest to podróżująca wystawa edukacyjna, która odwiedza miejscowości Mazowsza. To jedyny w Polsce mobilny projekt edukacyjny, który na tak szeroką skalę przybliża historię kolei. Wagon Kultury zawita w Gminie Wiązowna, 22 i 23 września 2018 r. Przy okazji Pikniku prozdrowotnego przy Ośrodku Zdrowia w Wiązownie oraz następnego dnia dotrze do Glinianki w okolice Izby Regionalnej.

Ośrodek Zdrowia w Wiązownie zapewnia: bezpłatne badania w kierunku osteoporozy, poziomu cukru, cholesterolu, słuchu, wzroku, ciśnienia i inne. W tym dniu odbywać się będą konsultacje okulistyczne, dietetyczne, stomatologiczne, fizjoterapeutyczne i wiele innych.

ZAPRASZAMY 22 WRZEŚNIA OD GODZ. 10,00