Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego “Moja ulubiona postać historyczna”

Gminny Konkurs Plastyczny “Moja ulubiona postać historyczna” organizowany prze Bibliotekę Publiczną Gminy Wiązowna pod honorowym patronatem Janusza Budnego – Wójta Gminy Wiązowna, miał na celu kształtowanie  świadomości i postaw patriotycznych wśród młodego pokolenia oraz aktywności twórczej dzieci. Na konkurs wpłynęło 58 prac.

Prace oceniała komisja w składzie: Anna Maria Rosłaniec – Sekretarz Gminy Wiązowna, Anna Niedźwiecka-Jędrzejewska – artysta-plastyk, Grażyna Kilbach – nauczyciel plastyki i muzyki z wieloletnim doświadczeniem, z zamiłowania choreograf, Wojciech Widłak – autor książek dla dzieci, Krystyna Motyka – kierownik Dziennego Domu “Senior-WIGOR” w Woli Karczewskiej, Paulina Sokół – dyrektor Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie oraz Jolanta Sałasińska instruktor plastyki w Gminny Ośrodek Kultury w Wiązownie.

Wyniki Gminnego Konkursu Plastycznego – “Moja ulubiona postać historyczna”:

• Kategoria 4-6 lat
  1. Słyszko Tadeusz
  2. Jurkowski Oskar
  3. Fryszkowska Pola
    Wyróżnienie: Bieńkowska Lena
  • Kategoria 7-8 lat
    1. Raspopin Aleksander I miejsce
    2. Bobrowska Katarzyna II miejsce
    3. Fryszkowska Sonia III miejsce
  • Kategoria 9-12 lat
    1.Koczorowska Magdalena
    2.Strzałkowski Jakub
    3.Wróbel Krystian
    Wyróżnienie: Dębska Izabela
    Wyróżnienie: Makulec Amelia

• Kategoria13-15 lat
    1. Kopka Martyna
    2.Wojciechowska Julia
    3.Dziewulski Wojciech
    Wyróżnienie: Łabędź Jan

Wręczenie nagród odbędzie się  podczas II Piknik Czytelniczy o godz. 16.00.

ZAPRASZAMY LAUREATÓW ORAZ WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW  KONKURSU PO ODBIÓR DYPLOMÓW I UPOMINKÓW.

NIESPODZIANKI I PODZIĘKOWANIA RÓWNIEŻ DLA NAUCZYCIELI KOORDYNUJĄCYCH.
DO ZOBACZENIA