Historia OSP Wiązowna malowana obrazem – konkurs plastyczny

Biblioteka Publiczna Gminy Wiązowna zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym “Historia OSP Wiązowna malowana obrazem” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Wiązowna Janusza Budnego. Konkurs polega na wykonaniu ilustracji do wybranego fragmentu wiersza Katarzyny Kępińskiej LAT 100SP – odkryj je… (załącznik nr 2) i trwa do 5 maja 2017 roku. W konkursie przewidziano nagrody rzeczowe (w trzech kategoriach wiekowych). Ich wręczenie nastąpi 14 maja 2017 roku podczas Pikniku Czytelniczego w Wiązownie.

Najlepsze prace zostaną zamieszczone w książce wydanej przez Bibliotekę Publiczną Gminy Wiązowna.

Udział w konkursie oznacza akceptację Regulaminu, a do każdej pracy należy dołączyć formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 1)

HistoriaOSP-konkurs