Rozstrzygnięcie konkursu „Biblioteka widziana oczami dziecka”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Biblioteka widziana oczami dziecka” organizowany prze filię biblioteczną w Duchnowie został rozstrzygnięty. Dziękuję wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i stworzyli piękne prace. W sumie udział wzięło 36 uczestników. Celem konkursu było zachęcanie do odwiedzania naszych placówek oraz rozwijanie zdolności plastycznych.
Wręczenie dyplomów odbyło się 17.06.2015 r. Jury w składzie: H. Koba, T. Napery, M. Żurawska, M. Milewski, nagrodziło najciekawsze prace. Zwycięzcy konkursu otrzymali nagrody książkowe, dyplomy oraz słodycze pozostałym uczestnikom wręczono dyplomy za udział oraz nagrody pocieszenia.

Komisja postanowiła przyznać następujące miejsca:

KATEGORIA 4-6
I.    Alicja Wojdowska
II.    Nikola Witan
III.    Elżbieta Witan

KATEGORIA 7-9
I.    Dominik Smolak, Ignacy Smolak, Alicja Urlich, Alicja Książek
II.    Aleksandra Kwiatkowska, Izabela Uścińska
III.    Weronika Sobota

KATEGORIA 10-12
I.    Weronika Kaniewska

Pozostali uczestnicy konkursu:
Bartosz Czebreszuk, Patryk Zientara, Julian Mańkowski, Magdalena Leszek, Bartosz Zgutka, Miłosz Stańczyk, Krzysztof Cichosz, Ewa Górecka, Kalina Jarszak, Jaśmina Jarszak, Kiga Konowrocka, Krystian Odolak, Igor Bąk, Szymon Przybysz, Mateusz Kopecki, Natalia Baran, Amelia Kopka, Oliwia Kwiatkowska, Lena Kąkol, Zosia Czebreszuk, Gabrysia Witan, Kacper Kąkol, Malwina Kąkol, Nikola Ciąćka, Anita Kopka, Daria Wróblewska.

Serdecznie gratulację i dziękuję wszystkim uczestnikom jednocześnie zachęcam do śledzenia naszej strony internetowej www.bibliotekawiazowna.pl  oraz udziału w kolejnych konkursach.
Szczególne podziękowania składam przybyłym gościom za profesjonalne wcielenie się w bajkowe postacie i  brawurowe odczytanie bajki pt. „Czerwony kapturek” tym samym umilając pobyt w naszej czytelni wszystkim dzieciom.

Marzena Kopka