Świątecznie z książką

12 grudnia o godz. 17-tej odbyło się świąteczne spotkanie w Bibliotece w Duchnowie. Rozpoczęte zostało od przeprowadzenia lekcji bibliotecznej dla najmłodszych. Następnie przybyli goście zostali poinformowani o stronie internetowej biblioteki, z której dowiedzieli się o konkursie organizowanym przez Bibliotekę w Wiązownie na ‘’bombkę choinkową”.

Wszyscy zgodnie zadeklarowali chęć udziału i zainspirowani pomysłami z książek z pracami plastycznymi, wykonali bombki różnymi technikami plastycznymi. W naszej bibliotece znajduje się kilka pozycji książek z których można wykorzystać mnóstwo pomysłów nie tylko na ozdoby świąteczne ale również na prezenty dla najbliższych.
Na zakończenie naszego świątecznego plastykowania wszyscy razem ubraliśmy choinkę i zasiedliśmy do słodkiego poczęstunku, który wspólnie zorganizowaliśmy.
Serdecznie dziękuję przybyłym rodzicom za okazaną pomoc podczas spotkania i gratuluję oryginalnych  pomysłów wykonanych prac.

Marzena Kopka